ארגניה - התארגנות תמידית לצמיחה, התחדשות והשתנות

 

במקום להגיב לגירויים חיצוניים, להתאים לסביבה, להעתיק מהמתחרים, לחקות מושאי קינאה, להיענות לציפיות,  להמשיך להשקיע בהתקבעות במציאות ארצית דחוסה ובירוקרטית (כניסה "למוסכים"), אנחנו בארגניה:

בוראים – מטפסים – משיגים עוצמה פנימית של הקומה ה-100!

ומביאים לידי קיום משהו שלא היה קודם לכן.

 
הגיע זמן בשלות…הגיע הזמן לחבר בין רוח לחומר ולברוא אדם חדש – מחר חדש – ארגון חדש.
תם עידן…מה שהיה לא יכול להיות יותר…נדרש מהפך בתנועה – מהפך בחשיבה – מהפך בעוצמה!
כולנו נדרשים היום ללמוד לגלוש מעל הגלים האדירים של מציאות חדשה לחלוטין, עוצמתית, סוערת ושמשתנה עם כל נשימה, הפועלת על פי סדרים, אמיתות, חוקים, יכולות, רעיונות הפוכים למוכר: מתעלים  מעל הזמן  – המרחב – התנועה של מדיום ארץ!
לכן, אנחנו משנים את הדרך בה עושים פיתוח ארגוני…פיתוח מנהלים…פיתוח צוותים…פיתוח אנשים! 

אנחנו מביאים:

חלוציות: מכוננים מחרים מוארים, עוברים שינוי צורה, מטפסים ממיקרו למאקרו בתנועה רקורסיבית (מעגלית), שואפים להשתכן בקומה ה-100; קומת מלוא הפוטנציאל האנושי, היכולת הכל יכולה, האמת.
מצוינות: אוחזים בהגה החיים, פועלים ממקום של חופש, הופכים למחונני עשייה (מצמצמים את הפער בין…לבין), משיגים חוסן הוליסטי: בריאות הלב – בריאות השכל – בריאות ההוויה.
חדשנות: מרחיבים את מפתן הזיכרון (פתיחת ארכיבים), פורשים את שתי כנפי התודעה, מגבירים את חוללות המוח, פותחים דלתות לסודות ולתעלומות.
מעורבות: הופכים יחסים לבית ספר לאבולוציה, בונים מרחבי שותפות של WE הפועלים לטובת המכלול (פלטפורמות לטיפוס).
רציונליות: מפעילים את בינת הלב, נוגעים במה שנכון; בשורש הדברים…בשלם, מדייקים, משיגים הבנה עמוקה של דברים.
השראה: מקרינים אור, מושכים אור, רואים הזדמנויות, מעזים להמציא, משיגים את הלא ייאמן.

 

אנחנו עושים זאת בעזרת:

מודל המראה – טיפוס: 3 מעגלי התייחסות (צליל – אור – אש), 4 מנועי תנועה (כוונה/אמונה – רצון – מחשבה – מצפון), 3 כוחות (דוחף – מושך – מחבר).
מודל EDIT להיות בורא: Explore – Discover – Integrate – Transform.
מודל אוטופואטי (self-creation) לצמיחה, התחדשות והשתנות: יחסים רקורסיביים – אוטונומיה – ייחוס עצמי – יצירה עצמית.
מודל שורש הדברים: תכלית הבריאה – מחשבת הבריאה – מבנה הבריאה.
מודל הפרח: מחויבות, אחריות, כבוד, אמון, תקשורת, למידה = השתייכות.

כאשר אנחנו לומדים להסתחרר (להסתעף – להתמקד), לעולם לא נפנה את הגב להזדמנות, לאדם אחר, ללקוח, לקולגה, למתחרה ואפילו לא לאל.

 

בואו לפרוש כנפיים ולהמריא אל עבר הקומה ה-100 ולחוות:  חופש אמיתי –  שחרור מפחדים, קיבעונות, תסכולים, אגו; חוסן אמיתי –  עמידות בכל מצב;  עוצמה אמיתית  – ערך עצמי גבוה.
בואו להיות יותר – לדעת יותר – להשיג יותר!
בואו להדליק אלפי נרות שימגנטו את אשר אתם חפצים בו!
בואו להשיג את הלא ייאמן בעזרת תודעה שיודעת את עצמה!

 בואו  להיות אדם גדול – ארגון גדול!  

 

למה לעבוד איתנו?

אם אתם סקרנים, שואלים, חוקרים, תוהים, בואו לקחת חלק בסדרת ההרצאות והסדנאות הייחודית שלנו.
בואו לקבל מפתחות – שיטה – כלים ייחודיים
שמי ד"ר ברכה קליין תאיר ואני עומדת בראש ארגניה – מסגרת יוצאת דופן, מלאה בהשראה, חכמה וידע גבוה, המתמחה בהפעלת טכנולוגיה אוטופואטית ייחודית (self-creation)  לצמיחה, התחדשות, השתנות וטיפוס אל עבר הקומה ה-100, קומת מלוא הפוטנציאל האמיתי שלנו כאנשים אדירים ועוצמתיים. מביאה כ- 49 שנים של ניסיון מהארץ ומחו"ל.
עבודת הטרנספורמציה של ארגניה דומה למה שקורה בתהליך הפקת שמן הארגן יקר הערך (בשם “ארגניה” מסתתרות מילים כמו אנרגיה וארגון).
בדומה לעזים שמטפסות ואוכלות את פירות העץ שבדרך אחרת קשים לקטיפה, מעכלות ומרככות את הקליפה, פולטות ואז נשים מרוקאיות מייבשות, מעבדות ומפיקות את השמן, גם תהליכי הטרנספורמציה של ארגניה כוללים: השקעת מאמץ בטיפוס כדי להגיע למשהו נכסף, איסוף ידע חדש, פיצוח צופנים ומחסומים, עיבוד החדש עם הישן, זיכוך הנכון והאפקטיבי, עד שמגיעים לדבר יקר הערך שבתוכנו (זו משמעות החינוך עבורנו).
אנחנו מזמינים את האומץ שלכם למצוא את הסוד, לכבד את השיגעון ששובר תקרות זכוכית, למלא חיסרון משמעותי בהשראה (חיי אדם אשר אינם נחקרים, לא ראוי לחיות אותם, ולהיות מוכנים לוותר זמנית על המוכר והנוח, על מה שהכי מהדהד לכם ומובן לכם, ולקפוץ לאוקיינוס רחב ידיים שאנחנו מציגים ולהתחיל לפלרטט עם אי-וודאות: לשחות, לגלוש, לצלול, לחקור, להתאהב ולטפס אל עבר הקומה ה-100 כדי לגלות את הלא ייאמן הקיים בתוככם.
עדויות:
בגישה של ארגניה יש משהו אמיתי, נכון, אותנטי, מחבר, אחרת מהמקובל.
ארגניה מהדהדת לעומקים פנימיים של אדם/ארגון.
הכל בארגניה שונה: השפה, הגישה, העושר, העניין והאתגר.
את ברכה נושאת גופי ידע שונים וגבוהים ומרשימה בדרך שאת מנחילה אותו להדיוטות.
ארגניה עוסקת במהות ולא בתחליפים/בסימפטומים.
ארגניה יוצרת מציאות למידה מעוררת ומכבדת.
תודה לך ברכה על היותך מורה לחיים מעוררי התפעלות. תודה על השראה לתנועה תמידית של יצירה ובריאה. תודה על אהבה כרטט שאת מפזרת שגורמת לי לפגוש את עצמי.
ברכה, אין על החשיבה המקורית שאת מציגה. פשוט מעוררת השראה ואומץ.
תודה לך על כל הידע העצום שחלקת איתנו והעבודה שגרמת למחשבה ולמידה.
תודה ברכה על ההיזכרות בעד כמה את מרתקת ועוצמתית. התגובות היו מאד מאד מחמיאות לך גם אם נוצרו הפרשי פוטנציאל של שפה פחות מוכרת לחלק מן האנשים. זה היה מרתק מסקרן עם נוכחות כריזמטית מאד שלך והשאיר טעם נהדר אצל הבאים לביתי.
תודה לברכה על ערב נפלא שחלקו נגע במחולל המוח, חלקו נגע בלב וחלקו הנעים את האוזן.
מורת דרך ענקית את ברכה. כל ספרייך מעוררי השראה ומעודדי התפתחות ולמידה. מקפצה אדירה אל נבכי התודעה. תודה עלייך אישה מעוררת השראה.
ד"ר ברכה קליין תאיר

הצטרף לקהילה